Lezing Wim Eikelboom: Dilemma’s rond de IJssel

Datum

donderdag 06 mrt
Verlopen!

Tijd

20:00

Lezing Wim Eikelboom: Dilemma’s rond de IJssel

IVN Natuur Educatie

Organisator

IVN Natuur Educatie
Website
https://www.ivn.nl/

Meer info

Meer Lezen

Locatie

Hof van Salland
Dorpsstraat 30, 7431 CL Diepenveen
Categorie

Graag meer ooibos langs de IJssel, zegt de een.
Nee liever niet, want verdwijnt het vrije zicht op de rivier, zegt de ander. 

Welke dilemma’s spelen er in het beheer van onze geliefde rivier de IJssel? Dat zijn er heel wat. Dilemma’s die gaan over onze hoogwaterveiligheid, natuur, scheepvaart, waterkwaliteit, landschap en de groeiende behoefte aan recreatie. Want de rivier roept botsende belangen op.

Op donderdag 6 maart neemt Wim Eikelboom ons mee in actuele thema’s rond de IJssel. Wim is rivierjournalist. Hij is schrijver van het boek ‘Geen dag zonder de IJssel’ en wordt ook wel ambassadeur van de IJssel genoemd.

Wim is goed ingevoerd in het verleden en de toekomst van deze liefelijke en eigenwijze rivier. Maken we de idealen van natuurinclusieve landbouw in de uiterwaarden waar? Wat gebeurt er als de IJssel meer of juist minder water te verwerken krijgt? Is het ideaal van een drinkbare IJssel haalbaar? Allemaal vragen die aan bod komen.

 

De lezing begint om 20 uur.

De locatie is het Hof van Salland, Dorpsstraat 30 Diepenveen.

Voor leden gratis en voor niet-leden € 5,-.

De organisatie is in handen van IVN en KNNV.

aanmelden niet verplicht

Dit evenement wordt door een partner van het Duurzaamheidscentrum Deventer georganiseerd. Uw duurzaam evenement in omgeving Deventer ook op deze agenda?  Of samen met ons een evenement organiseren, meld hem dan hier aan.

BEDANKT VOOR JE REGISTRATIE

Goed om te horen dat jij gaat besparen, dat levert iets op, ook voor jou!

We streven er na je binnen 14 dagen te bellen voor een gratis telefonisch advies.

We wensen je een duurzame dag toe.

Team RRE